اعتقاد من این است که اگر مردان سه ایده را که درک می کردند و می پذیرفتند ، افسردگی نه با شلوغی زندگی کاهش می یابد:

1. به دلایلی عجیب ، انسان (و به ویژه ن) استرس و فشار را بسیار آسانتر تحمل می کنند ، اگر حداقل یک شخص دیگر بداند که تحمل آن را دارد. این اصل تحت عنوان "درک انسان" ثبت می شود و برای ن خانه دار بسیار مهم است. ناامیدی از بزرگ کردن فرزندان خردسال و انجام وظایف خانگی اگر همسرشان به گونه ای عمل کند که همه اینها را درک کنند ، بسیار قابل مدیریت تر خواهد بود. حتی اگر یک مرد برای تغییر اوضاع کاری انجام ندهد ، صرفاً آگاهی او از اینکه همسرش امروز کاری تحسین برانگیز انجام داده است ، تکرار تکالیف را برای فرد آسانتر می کند. در عوض ، معمولاً برعکس اتفاق می افتد. حداقل هشت میلیون همسر امشب در همان سؤال غیرقابل فراموش شدن گیر خواهند افتاد: "شما تمام روز چه کار کردید عزیز؟" ماهیت این سؤال حاکی از آن است که زن کوچولو از زمان ظهر ظهور در حال تماشای تلویزیون و تماشای قهوه در پشت خود بوده است! زن كوچك می توانست او را به خاطر گفتن آن بكشد.

همه باید بدانند که به خاطر نحوه انجام مسئولیت های خود احترام می گذارد. همسران این پرورش عاطفی را از طریق مشاغل شغلی ، افزایش حقوق ، ارزیابی سالانه و ستایش های حادثه ای در طول روز کاری دریافت می کنند. ن در خانه آن را از همسر خود دریافت می کنند - اگر اصلاً آن را دریافت کنند. ناراضی ترین همسران و مادران غالباً کسانی هستند که خستگی و فشار زمان را در تنهایی به عهده می گیرند ، و مردان آنها هرگز خیلی مطمئن نیستند که چرا همیشه خسته می شوند.

2. بیشتر ن موافق هستند که می توان کارهای روزمره اداره یک خانواده را اداره کرد. این پروژه های جمع شده است که پشت آنها را می شکند. دوره ای ، کسی مجبور است اجاق گاز و یخچال را تمیز کند ، کاغذ قفسه را تعویض کرده و پنجره ها را تمیز کند. این نوع مسئولیت های چرخه ای همیشه در انتظار توجه یک مادر شلوغ است و مانع از این می شود که او همیشه احساس "گرفتار شدن" کند. اعتقاد من این است که بیشتر خانواده ها می توانند برای اداره این پروژه ها ، برای کمک به خارج از کشور استخدام کنند و این پول نیز برای چنین هدفی هزینه می شود.

پیشنهاد استخدام کمک های داخلی ممکن است در این اقتصاد بسیار غیر عملی به نظر برسد. با این حال ، من فقط توصیه می كنم كه هر خانواده ارزیابی كنند كه چگونه منابع خود را خرج می كند. این موضوع ابتدا در کتاب من مخفی یا جستجو شد و در معرض خطر افزونگی قرار گرفت ، من دوباره از آن جلد نقل می کنم:

بیشتر آمریکایی ها "لیست اولویت" چیزهایی را برای خرید در نظر می گیرند که پول کافی برای این منظور صرفه جویی شود. آنها قصد دارند که مبل را مجدداً مجلل کنند یا کف اتاق غذاخوری را فرش کنند یا یک ماشین جدیدتر بخرند. با این حال ، این اعتقاد من است که کمک های داخلی به مادر فرزندان کوچک نیز باید در این لیست اولویت ها قرار بگیرند. بدون آن ، وی به هفت روز در هفته به همان مسئولیت روزانه و روزانه محكوم می شود. چندین سال است که او قادر به فرار از بارهای بی پایان پوشک های کثیف ، آبریزش بینی ها و ظروف شسته نشده نیست. اعتقاد من این است که اگر بتواند بار خود را با شخص دیگری به اشتراک بگذارد ، او در این کارها کارآمدتری انجام خواهد داد و مادر بهتری خواهد بود. صریح تر ، احساس می کنم او باید یک روز در هفته به طور کامل از خانه خارج شود ، کاری را برای لذت بردن محض انجام دهد. به نظر می رسد این امر برای شادی خانه از خرید پارچه های جدید یا اره برقی برای پدر از اهمیت بیشتری برخوردار است.

اما خانواده های طبقه متوسط ​​چگونه می توانند در این روزهای تورمی خدمات نظافت خانه و کودک نشسته را داشته باشند؟ این امر می تواند به بهترین وجه با استفاده از دانش آموزان دبیرستانی شایسته به جای افراد بزرگتر انجام شود. پیشنهاد می کنم تماس تلفنی به دفتر مشاوره نزدیکترین دبیرستان ارجاع داده شود. به مشاور بگویید که برای انجام نظافت نیاز به یک دانش آموز سال سوم بالغ دارید. آشکار نکنید که به دنبال کارمند عادی هستید. وقتی دختر مراجعه کننده وارد شد ، او را برای یک روز امتحان کنید و ببینید که چگونه مسئولیت را بر عهده دارد. اگر او بسیار کارآمد است ، یک کار هفتگی به او پیشنهاد دهید. اگر او آهسته و پرواز است ، از او تشکر می کنم که آمد و به دنبال دانش آموز دیگری بود که هفته بعد. در سطح بلوغ بین دختران دبیرستانی تفاوت چشمگیری وجود دارد و در نهایت فردی را پیدا خواهید کرد که مانند یک بزرگسال عمل کند.

اتفاقاً اگر شوهرتان برای این اره جدید صرفه جویی می کند ، شاید بهتر باشد اولین بار در اطراف یکی از موارد اولویت خود را از بین ببرید. در هر صورت ، به او نگویید که من برای شما ارسال کردم!

3. همسران و همسران باید دائماً در برابر بلای غلبه بر غلبه کنند. حتی هنگامی که آخرین آنس انرژی یا باقی لحظات آزاد در روز را مصرف می کنید ، حتی فعالیت های ارزشمند و لذت بخش نیز آسیب می بینند. اگر چه آن را برای یک خانواده شلوغ ندرت امکان پذیر است، همه نیاز به هدر برخی از زمان در هر حال حاضر و پس از آن - به راه رفتن در امتداد لگد زدن سنگ ها و افکار دلپذیر است. مردان برای قرار دادن در گاراژ به زمان احتیاج دارند و ن باید ابروهای خود را ببندند و دوباره کارهای دخترانه را انجام دهند. اما همانطور که توضیح دادم ، به نظر می رسد که کل جهان در برابر چنین فعالیت های بازسازی سازگار است. حتی تعطیلات ما بسیار جالب است: "ما باید با یکشنبه آفتابی به سنت لوییس برسیم یا رزرو خود را از دست خواهیم داد."

می توانم یک نسخه ساده برای یک زندگی شادتر و سالم تر ارائه دهم. حل و فصل به کم سرعت خود را. شما باید یاد بگیرید که با ظرافت بگویید "نه"؛ شما باید در برابر وسوسه تعقیب و گریز پس از لذت بیشتر ، سرگرمی های بیشتر ، گرفتاری های اجتماعی بیشتر مقاومت کنید. شما باید با سرسختی درگیری برای یک تیم حرفه ای فوتبال "خط را نگه دارید". در اصل ، باید درباره هر فعالیت جدیدی که خود را ارائه می دهد ، سه سؤال مطرح شود: آیا ارزش زمان ما را دارد؟ چه حذف خواهد شد اگر آن اضافه شده است؟ چه خواهد بود تاثیر آن بر زندگی خانواده ما؟ سوء ظن من این است که اکثر موارد در روز شلوغ ما در این آزمون سه گانه نمره ضعیفی کسب می کنند.

منبع :  ثانیکالا

زندگی شویی ، ,یک ,های ,  ,انجام ,روز ,است که ,خود را ,در این ,را برای ,برای یکمنبع

چرا لازم است از محصولات زناشویی استفاده کنیم ؟

بوسه و تاثیرات معجزه بخش آن در زندگی زناشویی

پیامدهای فیلم های مستهجن در زندگی زناشویی

راه حل های اساسی برای رفع بوی بد واژن

روغن خراطین ثانیکالا

روغن خراطین اصل

20 روش عالی برای بهبود روابط زناشویی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

Benjaminu761t web ایرانی مدرن شاپ خرید قطعات یدکی لوازم خانگی سرزمین عقاب ها UPS batteries عروس خانم دانلود مداحي محرم 1399 نظافت صنعتی خرید بهترین صندوق فروشگاهی هر چی که بخوای هست