نوشته شده توسط HALLIE GOULD UPDATED ژانویه 06 ، 2020

تصویر زنی با موهای قهوه ای کوتاه

تبیین اصلی توسط استیفانی DEANGELIS

دایره های تاریک و پف کردن بیماری های پوستی هستند که بسیار آزار دهنده هستند (و معمول) من می توانم خاطرات کاملی درباره زمانم صرف نگران کردن درباره آنها بنویسم. هر وقت به آینه نگاه می کنم و متوجه آن کیسه های بنفش مایل به آبی می شوم ، نمی توانم فریاد بزنم ، "چرا من!" به طور خاص به کسی و سعی کنید آنها را با هر محصولی که در زرادخانه من است بپوشانید. (اطلاعات سراسری: در اینجا چگونگی یکی از ویراستاران ما برای همیشه کیسه های زیر چشم خود را برداشته است.)

بعد از یک عمر این رفتار ، من تصمیم گرفتم به جای اینکه هر کسی هر روز صبح در حمام من را بشنود ، از متخصصان بپرسم (ببخشید همسایگان). من به Onomie ، شرکتی که فرمولهای پوستی معتبر بالینی را برای درمان ، درخشان تر شدن و محافظت از زیر چشمان شما ایجاد می کند ، رسیدم. امی فن ، مدیر کل Onomie ، به طور خلاصه توضیحاتی در مورد مسائل مربوط به حلقه های تیره ارائه داد. اول ، او آنچه را که واقعاً وجود دارد شکسته است: "دو نوع دایره تاریک وجود دارد. اولین حلقه های زیر چشم با یک رنگ مایل به آبی است که در واقع استخرهای خون زیر چشمان شما هستند.

پوست زیر چشمان شما بسیار نازک و لطیف است ، و هنگامی که خون جمع می شود ، کاملاً نمایان می شود. "او ادامه می دهد ،" دوم حلقه های زیر چشم با رنگ قهوه ای است. این امر معمولاً ناشی از هایپرپیگمنتیشن است که تا حدی ژنتیکی است و با قرار گرفتن در معرض آفتاب می تواند آن را تشدید کند. "

در زیر ، راهنمای هر علت احتمالی (و راه حل) برای حلقه های زیر چشم خود را پیدا کنید.

فان می گوید: "حلقه های تیره و پف کردگی ترکیبی از زندگی و ژنتیک است - این بدان معناست که آنها می توانند بعد از کشیدن ساعتهای طولانی در مطب ، شبهای پر از مارگاریتا ، آفتاب و گاهی آلرژی برجسته تر شوند."

برای حلقه های زیر چشم مایل به آبی ، شایع ترین عامل خستگی است. این باعث پف کرده و ایجاد تیرگی می شود زیرا آب بدن خودش را متعادل نمی کند. Fan توضیح می دهد ، "کمبود خواب باعث می شود بدن شما سطح کورتیزول شما را بالا ببرد ، که می تواند با تجزیه کلاژن ، انرژی مورد نیاز شما را فراهم کرده و همزمان رگ های خونی را غرق کند ، که باعث می شود در زیر زیر چشم ظریف ظاهر شوند." پوست. "

دلگیرترین واقعیت؟ "سیاهی تیرگی همچنین می تواند ارثی باشد. چه پوست نازک تری در زیر چشم شما باشد و چه رنگ آمیزی بیش از حد ، برخی از ما فقط با آن به دنیا آمده ایم."

مانند اکثر مسائل مربوط به پوست ، ممکن است با افزایش سن ، محافل زیر چشم بدتر شود. پوست لاغرتر می شود و چربی و کلاژن از دست می دهد ، این باعث می شود که تیرگی چشم جذاب تر باشد. "با این حال ، عادت های بدی وجود دارد که اوضاع را نیز بدتر می کند. سعی کنید از مالیدن چشم ، قرار گرفتن در معرض آفتاب زیاد و کشیدن همه جنگنده ها جلوگیری کنید ، که می تواند به ایجاد حلقه های زیر چشم کمک کند. بدتر "

علاوه بر این ، "احتباس مایعات از یک رژیم غذایی بیش از حد شور ، استرس ، آلرژی و تغییرات هورمونی - همه آنها مقصر این کیسه های پفی هستند." "بعضی اوقات به دلیل چربی طبیعی است که چشمان شما پایین می افتد ، و گاهی اوقات به اندازه بسیاری از چیپس سیب زمینی ساده است."

یک کانسیلر ، به خصوص یکی از مواد فعال کننده پوست ، شگفتی های شما را می خواند. Onomie's A.C.E. نورپردازی چشم (35 دلار) و پنهان کننده جوهر صورت 1 در 1 Pür (24 دلار) هر دو پوشش واقعا شگفت انگیز و فواید طولانی مدت برای پوست شما دارند. نکته اصلی این است که کانسیلر را به آرامی زیر چشم خود بزنید و به آرامی روی آن را لایه کنید تا پوشش مورد نظر شما باشد. "برای اینکه به نظر برسد هشت ساعت خوابیده اید ، فراتر از چشم خود فکر کنید و از یک هایلایتر ظریف استفاده کنید تا چشمان شما تازه باشد. چشم شما ، "فن را توصیه می کند.

"Onomie's Powerful Priming Serum (45 دلار) از ترکیب اسید هیالورونیک و اسکوالان برای رطوبت و انعطاف پذیری پوست شما استفاده می کند ، این کلید صبح هایی است که خواب کافی ندارید و پوست شما فرصت بهبودی را پیدا نکرده است. " روغن صورت اسکالن ایندی لی (32 دلار) ، هیدراتور جوان کننده HA5 SkinMedica (178 دلار) و خالص سرم خالص Skin (Inc. 20 دلار) از گزینه های عالی دیگر هستند.استراحت شب خوب برای پوست ، مغز و سیستم ایمنی بدن شما مفید است. اما مطمئناً اقدامات عملی دیگری نیز وجود دارد که می توانید برای شکستن چرخه انجام دهید. هنگامی که صحبت از وسایل مراقبت از پوست است ، گیاهان دارویی می توانند شگفتی هایی را برای محافل زیر چشم ایجاد کنند. به دنبال محصولی باشید که به افزایش گردش خون کمک کند. "جوانه های جینسینگ ، سوسن سفید و یونجه برای کاهش پف خاصیت ضد التهابی دارند. علاوه بر این ، کافئین با انقباض رگ های خونی زیر پوست به آرام شدن تورم کمک می کند. آنتی اکسیدان ها مانند ویتامین C هستند. ویتامین C همچنین با کاهش سرعت تولید ملانین ، اثرات روشن کننده پوست دارد. "

"سایر روش های رفع پف كردن شامل نگه داشتن قاشق سرد یا كمپرس سرد زیر چشم برای محدود كردن رگ های خونی است.

زندگی شویی ، ,های ,  ,چشم ,پوست ,کند ,زیر چشم ,    ,می شود ,حلقه های ,های زیرمنبع

چرا لازم است از محصولات زناشویی استفاده کنیم ؟

بوسه و تاثیرات معجزه بخش آن در زندگی زناشویی

پیامدهای فیلم های مستهجن در زندگی زناشویی

راه حل های اساسی برای رفع بوی بد واژن

روغن خراطین ثانیکالا

روغن خراطین اصل

20 روش عالی برای بهبود روابط زناشویی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

بهترین شعر-عکس-داستان و رمان عاشقانه آسایش گستر _نصب،سرویس و تعمیر کولر آبی، کولر گازی و اسپلیت در شیراز فروشگاه کمد دیواری غصه نخور نایس بلاگ آموزش ساخت بک لینک معتبر ماینر و ارز دیجیتال کارا یدک خنده دار مشاورین املاک اندیش ملک