همه ما زخم های رابطه ای داریم. بنابراین زندگی را با تعریفی ساده از عشق می گذرانیم. اقدامات ما غالباً فریادی از عشق واقعی دارند. حقیقت این است که ، ما ممکن است در تلاش برای برآوردن "نیاز" خود به دیگری ، "دیگری" را دوست داشته باشیم.

هنگامی که ما از خصومت و وابستگی متقابل عمل می کنیم ، ممکن است فکر کنیم که ما عشق را تجربه می کنیم ، اما این یک جایگزین کم عمق برای محبت است که خداوند مدتهاست که ما را تجربه و لذت ببرد. عشق واقعی ، از طرف دیگر ما را از جایی بیان می کند که "من می خواهم کاری را برای شما انجام دهم زیرا این نیازهای من را برآورده می کند" به "من می خواهم کاری را برای شما انجام دهم زیرا من شما را دوست دارم".

1. عشق واقعی همانطور که عیسی دوست دارد به دنبال عشق است

چگونه عیسی را دوست دارد؟ واقعاً خودخواهانه رادیکال برای اینکه با عشق واقعی عیسی مسیح باشیم ، باید یاد بگیریم که به دو سوال مهم پاسخ دهیم. چه زمانی عشق واقعی تسلیم می شود؟ چه زمانی عشق واقعی عقب رانده می شود؟

2. عشق واقعی خردمند و قوی است

عشق واقعی به اندازه کافی قوی است که بتواند حقیقت را بیان کند و آنچه را که برای شخص دیگری بهتر است انجام دهد ، حتی اگر آن شخص آن را دوست نداشته باشد. ما می توانیم پویایی انگیزه ها و اقدامات در روابط را بفهمیم.

3. عشق واقعی ایستادگی در برابر شر

تعریف ضعیف و غلط از عشق باعث می شود تا بارها و بارها به ضرر همه افراد درگیر شویم ، اما یک دید دقیق تر و دقیق تر از عشق ، ما را راهنمایی می کند که برای گفتار و رفتارهای شرورانه ، عاقلانه صحبت و عمل کنیم.

4- عشق واقعی ریشه در عشق خدا دارد

نشات گرفتن. زمینی ایجاد. داشتن قدرت پر از سرریز. وقتی تصمیم می گیریم که در عشق واقعی زندگی کنیم ، قلب و ذهن ما را به حقیقت اساسی و تغییر ناپذیر عشق خدا به هرکدام از ما باز می گردانیم.

5- عشق واقعی از بین نمی رود

عشق هرگز از بین نمی رود ، زیرا در عشق بی قید و شرط خدا ریشه و پایه دارد ، نه نیاز به رفع یا کنترل شخص دیگری. عشق واقعی قدرت و شجاعت دارد که هرگز کنار نرود.

در فرایند طول عمر کشف عشق واقعی ، عشق پایدار خداوند ما را حفظ می کند. او هرگز ما را رها نخواهد کرد و ما را در این راه ترک نخواهد کرد.

مرجع :  sanykala

زندگی شویی عشق ,واقعی ,، ,  ,کند ,دوست ,عشق واقعی ,ما را ,از عشق ,می کند ,را دوستمنبع

چرا لازم است از محصولات زناشویی استفاده کنیم ؟

بوسه و تاثیرات معجزه بخش آن در زندگی زناشویی

پیامدهای فیلم های مستهجن در زندگی زناشویی

راه حل های اساسی برای رفع بوی بد واژن

روغن خراطین ثانیکالا

روغن خراطین اصل

20 روش عالی برای بهبود روابط زناشویی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

هتل آریا مشهد وبلاگ شخصی بهار الان خرید کن کاغذ دیواری ایرانی مرجع خدمات اينترنتي ایران تعمیرات آشپزی دانلود فایل معرفی کالا فروشگاهی