اگر تعهد به مسیح پایه و اساس یک ازدواج موفق باشد ، پس نماز روزانه با هم ، ساخت و ساز پایدار و آجری است که پناهگاهی امن برای صمیمیت واقعی فراهم می کند.

این قطعاً برای والدینم صادق بود. جیمز دابسون سرور کشیش و انجیلی برای بیشتر زندگی خود بود. او غالباً ساعتها جلسات خود را روی زانوهای خود می گذراند ، با خدا صحبت می کرد و برای خدمت خود و کسانی که دوست داشت ، دعا می کرد. او در شهر کوچک تگزاس معروف بود که من سالهای پیش دبستانی خود را به عنوان "مرد بدون چرم روی انگشتان کفش خود گذراندم" شناخته شده بود. او آنقدر زمان را روی زانوی خود گذراند که قبل از انجام کف پا انگشتان پا را می پوشید!

اما پدر فقط به تنهایی نماز نمی خواند. مادر من ، همسر محبوب او ، که او را Myrt می نامید ، به طور مرتب به او می پیوست تا در مواقع بحران ، در دوره های زندگی روزمره دعا کند و برای کمک و راهنمایی های گاه و بیگاه در برخورد با پسری متمایل به نام جیم. روزهای نماز آنها با هم باید از اولین روزهای من تأثیر عمیقی بر من داشته باشد ، زیرا به من گفته شد كه در سن یك سالگی سعی كردم با آنها نماز بخوانم. من هنوز یاد نگرفته ام که صحبت کنم ، بنابراین سعی کردم از تلفن های همراه با خدا ارتباط برقرار کنم.

من شک ندارم که عشق بی اراده والدین من به عیسی مسیح ، که با مکالمه روزانه با او تجدید می شود ، به نوبه خود محبت و احترام عمیق خود و احترام به یکدیگر را تقویت می کند. زندگی دعای آنها چسبنده ای بود برای حفظ اتحادیه چهل و سه ساله دوست داشتنی که تا لحظه ای که پدرم در سال 1977 از این زمین خارج شد ادامه یافت.

من سعی کرده ام آن را در خانه خودم دنبال کنم. بارهای بی شماری که من و شرلی به خدا تعظیم کردیم تا سخنان شکرگذاری ، درخواست های کمک و ابراز عشق را ارائه کنیم ، روابط ما را نیز تقویت کرده است ، به طریقی که هرگز قابل اندازه گیری نیست. دعا تأثیر تثبیت کننده زندگی ما در کنار هم بوده است.

البته برخی از افراد از نماز به روش پیروی از فال های خود استفاده می کنند ، و سعی می کنند یک "قدرت بالاتر" ناشناس را دستکاری کنند. یکی از دوستانم با عصبانیت اذعان می کند که هنگام عبور از مغازه شیرینی فروشی ، هر روز صبح در هنگام کار ، نماز می خواند. او می داند که خوردن شیرینی های روغنی ناسالم است ، اما او آنها را بسیار دوست دارد. بنابراین ، او از پروردگار اجازه می خواهد که هر روز خود را افراط کند. او می گوید ، "اگر خواست شما این است كه من امروز صبح شیرینی بخورم ، بگذارید كه فضای اطراف من در آنجا پارک شود." اگر هیچ مکانی برای خودروی وی پیدا نشود ، او از بلوک دور می زند و دوباره دعا می کند.

من و شرلی زندگی نماز خوانی خود را کمی جدی تر کرده ایم. در اوقات خوب ، در اوقات سخت ، در لحظه های اضطراب ، و در دوره ستایش ، ما این امتیاز خارق العاده را برای صحبت مستقیم با پدر آسمانی خود به اشتراک گذاشته ایم. چه مفهومی است! برای ورود به حضور او نیازی به قرار ملاقات نیست. ما لازم نیست که از زیردستان خود بگذریم یا دبیران او را رشوه دهیم. او به سادگی در آنجا حضور دارد ، هر زمان كه در برابر او تعظیم كنیم. برخی از نکات برجسته زندگی من در این جلسات آرام با خداوند اتفاق افتاده است.

اشتباه نفهمید - دعا وقتی تنها هستید ، با یک دوست ، در یک مطالعه کتاب مقدس یا در کلیسا بسیار مهم هستید و به همان اندازه پدر ما ارزش دارد. اما چیز خاصی در مورد دعا بین زن ، زن و خدا وجود دارد که نمی توان در جای دیگر یافت. این یک ارتباط معنوی ، مسئولیت پذیری و پیوند مقدس ایجاد می کند که قدرت و ثبات در روابط را به ارمغان می آورد. حتی می تواند به شما امکان برقراری ارتباط با موضوعات حساس را بدهد که در غیر این صورت ممکن است هرگز مطرح نشوند - موضوعاتی که با روحیه فروتنی و پاکی انگیزه می توان مورد بحث و دعا قرار گرفت.

منبع :  sanykala

زندگی شویی ، ,  ,دعا ,نماز ,کند ,زندگی ,می کند ,خود را ,، در ,او می ,، بهمنبع

چرا لازم است از محصولات زناشویی استفاده کنیم ؟

بوسه و تاثیرات معجزه بخش آن در زندگی زناشویی

پیامدهای فیلم های مستهجن در زندگی زناشویی

راه حل های اساسی برای رفع بوی بد واژن

روغن خراطین ثانیکالا

روغن خراطین اصل

20 روش عالی برای بهبود روابط زناشویی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مرکز فروش لوازم یدکی گریدر 661 اینجا همه چی هست خلاف نچرال فرش خوشبو کننده لهستانی آموزش سئو ایرانی مدرن شاپ طراحی ویلا kik انجام پروژه های ایکسل و اکسز آپشن های خودرو